Prijzen dagelijks bijgewerkt — 29 september 2026

Overzicht producttype

verse worst valt onder Gehakt & Burgers binnen Vlees, Kip & Vis. Op deze pagina vergelijk je 18 producten van 9 Nederlandse supermarkten: Albert Heijn, Aldi, DekaMarkt, Dirk, Hoogvliet, Jumbo, Plus, Poiesz en Vomar. De laagste vergelijkprijs voor verse worst is €6,97/kg bij Hoogvliet. In totaal worden 5 varianten van verse worst vergeleken (verschillende verpakkingsgroottes en samenstellingen). Alle prijzen zijn omgerekend naar dezelfde eenheid (per kilo, per liter of per stuk) zodat verpakkingen van verschillende formaten eerlijk vergelijkbaar zijn — een grote verpakking is niet automatisch het voordeligst. De ranglijst hieronder toont per variant welke supermarkt op dit moment de scherpste prijs heeft, inclusief huismerken naast nationale merken. Prijzen worden dagelijks bijgewerkt vanuit de openbare prijslijsten van de retailers zelf, zodat je geen oude aanbiedingen ziet wanneer je je boodschappen plant. Allesupers gebruikt geen affiliate-links of betaalde plaatsing; de ranglijst is volledig op prijs gebaseerd.

Goedkoopste verse worst

Vergelijk 17 producten bij 9 supermarkten

Vanaf € 6,97 / kiloVanaf € 3,55 / stuk

verse worst — vergelijk prijzen bij 9 supermarkten

AH Verse worst
Albert Heijn

AH

AH Verse worst

1 stuks

€ 3,55

€ 3,55/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Hoogvliet Varkens verse worst
Hoogvliet

Hoogvliet

Hoogvliet Varkens verse worst

390 g

€ 2,72

€ 6,97/kg

Hoogvliet

bij 1 supermarkt

0
Vleeschmeesters Verse worst 500 gram
Dirk

Vleeschmeesters

Vleeschmeesters Verse worst 500 gram

500 g

€ 3,49

€ 6,98/kg

Dirk

bij 1 supermarkt

0
Verse worst
Aldi

Merkloos

Verse worst

500 g

€ 3,49

€ 6,98/kg

Aldi

bij 1 supermarkt

0
PLUS Verse worst
Plus

PLUS

PLUS Verse worst

1 kg

€ 6,99

€ 6,99/kg

Plus

bij 1 supermarkt

0
PLUS Verse worst
Plus

PLUS

PLUS Verse worst

500 g

€ 3,55

€ 7,10/kg

Plus

bij 1 supermarkt

0
PLUS Verse worst grof
Plus

PLUS

PLUS Verse worst grof

400 g

€ 2,84

€ 7,10/kg

Plus

bij 1 supermarkt

0
PLUS Verse worst grof
Plus

PLUS

PLUS Verse worst grof

500 g

€ 3,55

€ 7,10/kg

Plus

bij 1 supermarkt

0
Jumbo Verse Worst Varken 2 Stuks
Jumbo

Jumbo

Jumbo Verse Worst Varken 2 Stuks

660 g

€ 4,69

€ 7,11/kg

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
Jumbo Verse Worst Varken 390 g
Jumbo

Jumbo

Jumbo Verse Worst Varken 390 g

390 g

€ 2,79

€ 7,15/kg

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
DekaVers Verse worst fijn
DekaMarkt

DekaVers

DekaVers Verse worst fijn

400 g

€ 3,40

€ 8,50/kg

DekaMarkt

bij 1 supermarkt

0
Jumbo Verse Worst Grof Kruidnagel Varken 400 g
Jumbo

Jumbo

Jumbo Verse Worst Grof Kruidnagel Varken 400 g

400 g

€ 3,49

€ 8,72/kg

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
PLUS Boerentrots Verse worst met kruidnagel
Plus

PLUS Boerentrots

PLUS Boerentrots Verse worst met kruidnagel

400 g

€ 3,49

€ 8,72/kg

Plus

bij 1 supermarkt

0
Poiesz Fijne Verse Worst
Poiesz

Poiesz

Poiesz Fijne Verse Worst

500 g

€ 4,49

€ 8,98/kg

Poiesz

bij 1 supermarkt

0
PLUS Verse worst gemengd
Plus

PLUS

PLUS Verse worst gemengd

500 g

€ 4,59

€ 9,18/kg

Plus

bij 1 supermarkt

0
PLUS Verse worst gemengd
Plus

PLUS

PLUS Verse worst gemengd

1 kg

€ 9,18

€ 9,18/kg

Plus

bij 1 supermarkt

0
PLUS Boerentrots Venkelworst
Plus

PLUS Boerentrots

PLUS Boerentrots Venkelworst

320 g

€ 2,95

€ 9,22/kg

Plus

bij 1 supermarkt

0