Prijzen dagelijks bijgewerkt — 29 september 2026

Overzicht producttype

fudge en noga valt onder Chocolade & Bonbons binnen Snoep, Koek, Chips & Chocolade. Op deze pagina vergelijk je 3 producten van 9 Nederlandse supermarkten: Albert Heijn, Aldi, DekaMarkt, Dirk, Hoogvliet, Jumbo, Plus, Poiesz en Vomar. De laagste vergelijkprijs voor fudge en noga is €15,92/kg bij Jumbo. In totaal worden 1 varianten van fudge en noga vergeleken (verschillende verpakkingsgroottes en samenstellingen). Alle prijzen zijn omgerekend naar dezelfde eenheid (per kilo, per liter of per stuk) zodat verpakkingen van verschillende formaten eerlijk vergelijkbaar zijn — een grote verpakking is niet automatisch het voordeligst. De ranglijst hieronder toont per variant welke supermarkt op dit moment de scherpste prijs heeft, inclusief huismerken naast nationale merken. Prijzen worden dagelijks bijgewerkt vanuit de openbare prijslijsten van de retailers zelf, zodat je geen oude aanbiedingen ziet wanneer je je boodschappen plant. Allesupers gebruikt geen affiliate-links of betaalde plaatsing; de ranglijst is volledig op prijs gebaseerd.

Goedkoopste fudge en noga

Vergelijk 8 producten bij 9 supermarkten

Vanaf € 15,92 / kilo

fudge en noga — vergelijk prijzen bij 9 supermarkten

AH Fudge blokjes 6-pack
15% volume voordeel
Albert Heijn

AH

AH Fudge blokjes 6-pack

6 stuks

€ 14,74€ 17,34

€ 2,46/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
AH Fudge blokjes 4-pack
10% volume voordeel
Albert Heijn

AH

AH Fudge blokjes 4-pack

4 stuks

€ 10,40€ 11,56

€ 2,60/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
AH Fudge blokjes 3-pack
5% volume voordeel
Albert Heijn

AH

AH Fudge blokjes 3-pack

3 stuks

€ 8,24€ 8,67

€ 2,75/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Jumbo Vanille Fudge 125 g
Jumbo

Jumbo

Jumbo Vanille Fudge 125 g

125 g

€ 1,99

€ 15,92/kg

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
Fudge
DekaMarkt

Merkloos

Fudge

150 g

€ 2,39

€ 15,93/kg

DekaMarkt

bij 1 supermarkt

0
AH Fudge blokjes
Albert Heijn

AH

AH Fudge blokjes

175 g

€ 2,89

€ 16,51/kg

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Geen afbeelding beschikbaar
Poiesz

POIESZ

Poiesz Fudge vanille

120 g

€ 2,49

€ 20,75/kg

Poiesz

bij 1 supermarkt

0
Elvee Vanille fudge
Plus

Elvee

Elvee Vanille fudge

220 g

€ 4,59

€ 20,86/kg

Plus

bij 1 supermarkt

0