Prijzen dagelijks bijgewerkt — 29 september 2026

Overzicht producttype

maaltijdmix valt onder Pasta & Noedels binnen Ontbijt & Voorraadkast. Op deze pagina vergelijk je 331 producten van 9 Nederlandse supermarkten: Albert Heijn, Aldi, DekaMarkt, Dirk, Hoogvliet, Jumbo, Plus, Poiesz en Vomar. De laagste vergelijkprijs voor maaltijdmix is €0,51/st bij Hoogvliet. In totaal worden 15 varianten van maaltijdmix vergeleken (verschillende verpakkingsgroottes en samenstellingen). Alle prijzen zijn omgerekend naar dezelfde eenheid (per kilo, per liter of per stuk) zodat verpakkingen van verschillende formaten eerlijk vergelijkbaar zijn — een grote verpakking is niet automatisch het voordeligst. De ranglijst hieronder toont per variant welke supermarkt op dit moment de scherpste prijs heeft, inclusief huismerken naast nationale merken. Prijzen worden dagelijks bijgewerkt vanuit de openbare prijslijsten van de retailers zelf, zodat je geen oude aanbiedingen ziet wanneer je je boodschappen plant. Allesupers gebruikt geen affiliate-links of betaalde plaatsing; de ranglijst is volledig op prijs gebaseerd.

Goedkoopste maaltijdmix

Vergelijk 330 producten bij 9 supermarkten

Vanaf € 0,51 / stukVanaf € 5,28 / kilo

maaltijdmix — vergelijk prijzen bij 9 supermarkten

Knorr Maaltijdmix kip madras
1+2 GRATIS
DekaMarkt

Knorr

Knorr Maaltijdmix kip madras

80 g

vanaf€ 0,65€ 1,95

€ 8,12/kg

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Hoogvliet
Jumbo
Plus
Poiesz

bij 7 supermarkten

0
Gehaktmix
Vomar

Vomar

Gehaktmix

70 g

€ 0,57

€ 8,14/kg

Vomar

bij 1 supermarkt

0
Jumbo Mix voor Lasagne Bolognese 120 g
Jumbo

Jumbo

Jumbo Mix voor Lasagne Bolognese 120 g

120 g

€ 0,99

€ 8,25/kg

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
Kokki Djawa Kruidenmix Bali
Dirk

Kokki Djawa

Kokki Djawa Kruidenmix Bali

100 g

vanaf€ 0,99

€ 9,90/kg

DekaMarkt
Dirk
Vomar

bij 3 supermarkten

0
Kokki Djawa Kruidenmix nasi goreng
Dirk

Kokki Djawa

Kokki Djawa Kruidenmix nasi goreng

100 g

vanaf€ 0,99

€ 9,90/kg

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Vomar

bij 4 supermarkten

0
Knorr Maaltijdmix kip teriyaki
1+2 GRATIS
DekaMarkt

Knorr

Knorr Maaltijdmix kip teriyaki

65 g

vanaf€ 0,65€ 1,95

€ 10,00/kg

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Hoogvliet
Jumbo
Plus
Poiesz

bij 7 supermarkten

0
Badhu Masala
Vomar

Badhu

Badhu Masala

80 g

vanaf€ 0,89

€ 11,12/kg

Albert Heijn
Vomar

bij 2 supermarkten

0
Knorr Maaltijdmix gehaktschotel
1+2 GRATIS
DekaMarkt

Knorr

Knorr Maaltijdmix gehaktschotel

57 g

vanaf€ 0,65€ 1,95

€ 11,40/kg

Albert Heijn
DekaMarkt
Jumbo
Plus
Poiesz

bij 5 supermarkten

0
Conimex Mix Foo Yong Hai 78 g
1+1 gratis
Jumbo

Conimex

Conimex Mix Foo Yong Hai 78 g

78 g

vanaf€ 0,90€ 1,79

€ 11,54/kg

Albert Heijn
Jumbo

bij 2 supermarkten

0
G'woon Mix voor kaassaus
DekaMarkt

G'woon

G'woon Mix voor kaassaus

44 g

€ 0,52

€ 11,82/kg

DekaMarkt

bij 1 supermarkt

0
Conimex Mix Babi Ketjap 75 g
1+1 gratis
Jumbo

Conimex

Conimex Mix Babi Ketjap 75 g

75 g

vanaf€ 0,90€ 1,79

€ 12,00/kg

DekaMarkt
Jumbo
Plus

bij 3 supermarkten

0
Conimex Mix Babi Pangang 73 g
1+1 gratis
Jumbo

Conimex

Conimex Mix Babi Pangang 73 g

73 g

vanaf€ 0,90€ 1,79

€ 12,33/kg

Albert Heijn
Jumbo
Plus
Vomar

bij 4 supermarkten

0
Chan's Massala roti kruiden
Dirk

Chan's

Chan's Massala roti kruiden

80 g

€ 0,99

€ 12,38/kg

Dirk

bij 1 supermarkt

0
Conimex Kruidenmix Krokant Knoflook & Gember 47g
1+1 gratis
Jumbo

Conimex

Conimex Kruidenmix Krokant Knoflook & Gember 47g

47 g

vanaf€ 0,60€ 1,19

€ 12,77/kg

Albert Heijn
Jumbo

bij 2 supermarkten

0
Banderos Taco kruidenmix
Dirk

Banderos

Banderos Taco kruidenmix

28 g

vanaf€ 0,39

€ 13,93/kg

DekaMarkt
Dirk
Hoogvliet
Plus
Poiesz
Vomar

bij 6 supermarkten

0
Banderos Fajita Mix
Vomar

Banderos

Banderos Fajita Mix

28 g

vanaf€ 0,39

€ 13,93/kg

DekaMarkt
Poiesz
Vomar

bij 3 supermarkten

0
Banderos Burrito Mix
Vomar

Banderos

Banderos Burrito Mix

28 g

vanaf€ 0,39

€ 13,93/kg

DekaMarkt
Plus
Poiesz
Vomar

bij 4 supermarkten

0
Jumbo Mix voor Roomsaus Tagliatelle 66 g
Jumbo

Jumbo

Jumbo Mix voor Roomsaus Tagliatelle 66 g

66 g

€ 0,99

€ 15,00/kg

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
Knorr Kruidenmix bami
1+2 GRATIS
DekaMarkt

Knorr

Knorr Kruidenmix bami

35 g

vanaf€ 0,55€ 1,65

€ 15,71/kg

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Hoogvliet
Jumbo
Plus
Poiesz
Vomar

bij 8 supermarkten

0
Conimex Mix Ajam Kerrie Madras 55 g
1+1 gratis
Jumbo

Conimex

Conimex Mix Ajam Kerrie Madras 55 g

55 g

vanaf€ 0,90€ 1,79

€ 16,36/kg

Albert Heijn
Jumbo
Plus

bij 3 supermarkten

0
MAGGI Ovenschotel Kruidenmix Bloemkool Room 57g
1+1 gratis
Jumbo

Maggi

MAGGI Ovenschotel Kruidenmix Bloemkool Room 57g

57 g

vanaf€ 0,95€ 1,89

€ 16,67/kg

DekaMarkt
Dirk
Jumbo
Poiesz

bij 4 supermarkten

0
Conimex Mix Tjap Tjoy 53 g
1+1 gratis
Jumbo

Conimex

Conimex Mix Tjap Tjoy 53 g

53 g

vanaf€ 0,90€ 1,79

€ 16,98/kg

Albert Heijn
Jumbo
Plus
Poiesz

bij 4 supermarkten

0
MAGGI Sperziebonen Jachtsaus 54g
1+1 gratis
Jumbo

Maggi

MAGGI Sperziebonen Jachtsaus 54g

54 g

vanaf€ 0,93€ 1,85

€ 17,22/kg

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Jumbo
Plus
Vomar

bij 6 supermarkten

0
AH Burrito seasoning mix
Albert Heijn

AH

AH Burrito seasoning mix

28 g

€ 0,49

€ 17,50/kg

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
MAGGI broccoli-kaas 54 g
1+1 gratis
Jumbo

Maggi

MAGGI broccoli-kaas 54 g

54 g

vanaf€ 0,95€ 1,89

€ 17,59/kg

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Jumbo
Plus
Poiesz

bij 6 supermarkten

0
Geen afbeelding beschikbaar
Plus

PLUS

PLUS Mix voor saté marinade

36 g

€ 0,69

€ 19,17/kg

Plus

bij 1 supermarkt

0
Banderos Fajita tortilla kruidenmix
Plus

Banderos

Banderos Fajita tortilla kruidenmix

28 g

vanaf€ 0,55

€ 19,64/kg

Hoogvliet
Plus

bij 2 supermarkten

0
AH Taco seasoning mix
Albert Heijn

AH

AH Taco seasoning mix

35 g

€ 0,75

€ 21,43/kg

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Conimex Mix Bami Goreng
Vomar

Conimex

Conimex Mix Bami Goreng

43 g

vanaf€ 0,93

€ 21,63/kg

Albert Heijn
Hoogvliet
Plus
Poiesz
Vomar

bij 5 supermarkten

0
Knorr Maaltijdmix kebab
1+2 GRATIS
DekaMarkt

Knorr

Knorr Maaltijdmix kebab

30 g

vanaf€ 0,65€ 1,95

€ 21,67/kg

DekaMarkt
Dirk
Hoogvliet
Jumbo
Plus

bij 5 supermarkten

0
Conimex Maaltijdmix Nasi Speciaal 36 g
1+1 gratis
Jumbo

Conimex

Conimex Maaltijdmix Nasi Speciaal 36 g

36 g

€ 0,80€ 1,59

€ 22,22/kg

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
Conimex Mix Bami Speciaal 34 g
1+1 gratis
Jumbo

Conimex

Conimex Mix Bami Speciaal 34 g

34 g

vanaf€ 0,78€ 1,55

€ 22,94/kg

Albert Heijn
Jumbo
Plus
Poiesz

bij 4 supermarkten

0
MAGGI Champignon Prei 40g
1+1 gratis
Jumbo

Maggi

MAGGI Champignon Prei 40g

40 g

vanaf€ 0,93€ 1,85

€ 23,25/kg

Dirk
Jumbo
Plus

bij 3 supermarkten

0
Jumbo Mix voor Spaghetti & Macaroni 40 g
Jumbo

Jumbo

Jumbo Mix voor Spaghetti & Macaroni 40 g

40 g

€ 0,99

€ 24,75/kg

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
Jumbo Mix voor Nasi & Bami Speciaal 39 g
Jumbo

Jumbo

Jumbo Mix voor Nasi & Bami Speciaal 39 g

39 g

€ 0,99

€ 25,38/kg

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
Jumbo Kruidenmix Nasi 23,2 g
Jumbo

Jumbo

Jumbo Kruidenmix Nasi 23,2 g

23.2 g

€ 0,59

€ 25,43/kg

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
AH Fajita seasoning mix
Albert Heijn

AH

AH Fajita seasoning mix

30 g

€ 0,79

€ 26,33/kg

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
AH Kruidenmix voor nasi
Albert Heijn

AH

AH Kruidenmix voor nasi

19 g

€ 0,59

€ 31,05/kg

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Santa Maria Burrito seasoningmix
Dirk

Santa Maria

Santa Maria Burrito seasoningmix

28 g

vanaf€ 0,93

€ 33,21/kg

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Hoogvliet
Jumbo
Vomar

bij 6 supermarkten

0
Santa Maria Taco seasoningmix
Dirk

Santa Maria

Santa Maria Taco seasoningmix

28 g

vanaf€ 0,94

€ 33,57/kg

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Hoogvliet
Plus
Poiesz
Vomar

bij 7 supermarkten

0
Santa Maria Taco Kruidenmix Mild 28 g
Jumbo

Santa Maria

Santa Maria Taco Kruidenmix Mild 28 g

28 g

€ 0,99

€ 35,36/kg

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
Santa Maria Fajita seasoningmix
Dirk

Santa Maria

Santa Maria Fajita seasoningmix

28 g

vanaf€ 0,99

€ 35,36/kg

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Hoogvliet
Poiesz
Vomar

bij 6 supermarkten

0
Santa Maria Burrito kruidenmix zakje 30 gram
Plus

Santa Maria

Santa Maria Burrito kruidenmix zakje 30 gram

28 g

€ 0,99

€ 35,36/kg

Plus

bij 1 supermarkt

0
Santa Maria Seasoningmix Chili con carne
Dirk

Santa Maria

Santa Maria Seasoningmix Chili con carne

28 g

vanaf€ 1,05

€ 37,50/kg

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Jumbo
Plus
Poiesz

bij 6 supermarkten

0
Jumbo's Burrito Kruidenmix 15 g
Jumbo

Jumbo's

Jumbo's Burrito Kruidenmix 15 g

15 g

€ 0,58

€ 38,67/kg

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
Jumbo's Fajita Kruidenmix 15 g
Jumbo

Jumbo's

Jumbo's Fajita Kruidenmix 15 g

15 g

€ 0,59

€ 39,33/kg

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
Conimex Kruidenmix bami
Hoogvliet

Conimex

Conimex Kruidenmix bami

19 g

vanaf€ 0,93

€ 48,95/kg

DekaMarkt
Hoogvliet
Plus

bij 3 supermarkten

0
Conimex Kruidenmix nasi
Plus

Conimex

Conimex Kruidenmix nasi

20 g

€ 0,99

€ 49,50/kg

Plus

bij 1 supermarkt

0
Jumbo's Taco Kruidenmix 15 g
Jumbo

Jumbo's

Jumbo's Taco Kruidenmix 15 g

15 g

€ 0,75

€ 50,00/kg

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
Santa Maria Dip Mix Cheese Mild 16 g
Jumbo

Santa Maria

Santa Maria Dip Mix Cheese Mild 16 g

16 g

vanaf€ 0,99

€ 61,88/kg

Jumbo
Plus

bij 2 supermarkten

0
1-50 / 330