Prijzen dagelijks bijgewerkt — 3 oktober 2026

Overzicht producttype

textielverfrisser valt onder Schoonmaakmiddelen binnen Huishouden, Huisdier & Overig. Op deze pagina vergelijk je 7 producten van 9 Nederlandse supermarkten: Albert Heijn, Aldi, DekaMarkt, Dirk, Hoogvliet, Jumbo, Plus, Poiesz en Vomar. De laagste vergelijkprijs voor textielverfrisser is €5,90/l bij Plus. In totaal worden 1 varianten van textielverfrisser vergeleken (verschillende verpakkingsgroottes en samenstellingen). Alle prijzen zijn omgerekend naar dezelfde eenheid (per kilo, per liter of per stuk) zodat verpakkingen van verschillende formaten eerlijk vergelijkbaar zijn — een grote verpakking is niet automatisch het voordeligst. De ranglijst hieronder toont per variant welke supermarkt op dit moment de scherpste prijs heeft, inclusief huismerken naast nationale merken. Prijzen worden dagelijks bijgewerkt vanuit de openbare prijslijsten van de retailers zelf, zodat je geen oude aanbiedingen ziet wanneer je je boodschappen plant. Allesupers gebruikt geen affiliate-links of betaalde plaatsing; de ranglijst is volledig op prijs gebaseerd.

Goedkoopste textielverfrisser

Vergelijk 7 producten bij 9 supermarkten

Vanaf € 5,90 / liter

textielverfrisser — vergelijk prijzen bij 9 supermarkten

Ambipur Textiel verfrisser classic 
1+1 GRATIS
Plus

Ambipur

Ambipur Textiel verfrisser classic 

500 ml

€ 2,95€ 5,89

€ 5,90/liter

Plus

bij 1 supermarkt

0
AH Geureditie rozen & zomerfruit verfrisser
Albert Heijn

AH

AH Geureditie rozen & zomerfruit verfrisser

250 ml

€ 1,99

€ 7,96/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Ambi Pur Textielverfrisser Spray
Vomar

Ambi Pur

Ambi Pur Textielverfrisser Spray

500 ml

vanaf€ 5,85

€ 11,70/liter

Albert Heijn
Hoogvliet
Jumbo
Vomar

bij 4 supermarkten

0
Ambi Pur Textielverfrisser vleugje bloesem
Albert Heijn

Ambi Pur

Ambi Pur Textielverfrisser vleugje bloesem

500 ml

vanaf€ 5,89

€ 11,78/liter

Albert Heijn
Jumbo

bij 2 supermarkten

0
HG Hygiënische matras opfrisser
Albert Heijn

HG

HG Hygiënische matras opfrisser

500 ml

vanaf€ 8,09

€ 16,18/liter

Albert Heijn
Plus

bij 2 supermarkten

0
Robijn Dry wash spray original
2+3 GRATIS
DekaMarkt

Robijn

Robijn Dry wash spray original

200 ml

vanaf€ 4,32€ 10,79

€ 21,60/liter

Albert Heijn
DekaMarkt
Hoogvliet
Jumbo
Plus
Poiesz

bij 6 supermarkten

0
HG tegen nare geurtjes textiel
Plus

HG

HG tegen nare geurtjes textiel

400 ml

€ 9,29

€ 23,22/liter

Plus

bij 1 supermarkt

0