Prijzen dagelijks bijgewerkt — 3 oktober 2026

Overzicht producttype

medicinale huidverzorging valt onder Huidverzorging & Lichaam binnen Drogisterij, Baby & Verzorging. Op deze pagina vergelijk je 15 producten van 9 Nederlandse supermarkten: Albert Heijn, Aldi, DekaMarkt, Dirk, Hoogvliet, Jumbo, Plus, Poiesz en Vomar. De laagste vergelijkprijs voor medicinale huidverzorging is €173,20/kg bij Albert Heijn. In totaal worden 3 varianten van medicinale huidverzorging vergeleken (verschillende verpakkingsgroottes en samenstellingen). Alle prijzen zijn omgerekend naar dezelfde eenheid (per kilo, per liter of per stuk) zodat verpakkingen van verschillende formaten eerlijk vergelijkbaar zijn — een grote verpakking is niet automatisch het voordeligst. De ranglijst hieronder toont per variant welke supermarkt op dit moment de scherpste prijs heeft, inclusief huismerken naast nationale merken. Prijzen worden dagelijks bijgewerkt vanuit de openbare prijslijsten van de retailers zelf, zodat je geen oude aanbiedingen ziet wanneer je je boodschappen plant. Allesupers gebruikt geen affiliate-links of betaalde plaatsing; de ranglijst is volledig op prijs gebaseerd.

Goedkoopste medicinale huidverzorging

Vergelijk 15 producten bij 9 supermarkten

Vanaf € 173,20 / kiloVanaf € 154,90 / liter

medicinale huidverzorging — vergelijk prijzen bij 9 supermarkten

Care Plus Anti-insect spray natural
DekaMarkt

Care Plus

Care Plus Anti-insect spray natural

100 ml

vanaf€ 15,49

€ 154,90/liter

DekaMarkt
Jumbo

bij 2 supermarkten

0
VSM Derma calendulan zalf
Albert Heijn

VSM

VSM Derma calendulan zalf

75 g

€ 12,99

€ 173,20/kg

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Nestocyl 3-in-1 Wondgel
Jumbo

Nestosyl

Nestocyl 3-in-1 Wondgel

75 ml

€ 14,49

€ 193,20/liter

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
VSM Derma calendulan littekencrème
Albert Heijn

VSM

VSM Derma calendulan littekencrème

50 g

€ 10,89

€ 217,80/kg

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Bepanthen Wondgel
Albert Heijn

Bepanthen

Bepanthen Wondgel

50 g

€ 10,99

€ 219,80/kg

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Etos Litteken creme
Albert Heijn

Etos

Etos Litteken creme

25 g

€ 5,99

€ 239,60/kg

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Betadine Zalf
Albert Heijn

Betadine

Betadine Zalf

30 g

vanaf€ 7,99

€ 266,33/kg

Albert Heijn
DekaMarkt
Plus

bij 3 supermarkten

0
Hansaplast Wondhelende zalf
Albert Heijn

Hansaplast

Hansaplast Wondhelende zalf

20 g

vanaf€ 5,49

€ 274,50/kg

Albert Heijn
Jumbo

bij 2 supermarkten

0
VSM Calendulan zalf
DekaMarkt

VSM

VSM Calendulan zalf

25 g

vanaf€ 7,49

€ 299,60/kg

Albert Heijn
DekaMarkt
Plus

bij 3 supermarkten

0
Medela Purelan tepelzalf
Albert Heijn

Medela

Medela Purelan tepelzalf

37 g

€ 15,89

€ 429,46/kg

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Etos Huidschimmelcrème terbinafine HCl
Albert Heijn

Etos

Etos Huidschimmelcrème terbinafine HCl

15 g

€ 7,49

€ 499,33/kg

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Nestosyl Hydrofobe crème
Albert Heijn

Nestosyl

Nestosyl Hydrofobe crème

15 g

vanaf€ 9,19

€ 612,67/kg

Albert Heijn
Jumbo

bij 2 supermarkten

0
Staudt Littekencreme
Albert Heijn

Staudt

Staudt Littekencreme

20 ml

€ 19,99

€ 999,50/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Staudt Wondzalf
Albert Heijn

Staudt

Staudt Wondzalf

20 ml

€ 21,99

€ 1.099,50/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Medela Purelan tepelzalf
Albert Heijn

Medela

Medela Purelan tepelzalf

7 g

€ 8,69

€ 1.241,43/kg

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0