Prijzen dagelijks bijgewerkt — 2 oktober 2026

Overzicht producttype

kant-en-klare ijsthee valt onder Thee binnen Drinken. Op deze pagina vergelijk je 50 producten van 9 Nederlandse supermarkten: Albert Heijn, Aldi, DekaMarkt, Dirk, Hoogvliet, Jumbo, Plus, Poiesz en Vomar. De laagste vergelijkprijs voor kant-en-klare ijsthee is €1,19/l bij Aldi. In totaal worden 11 varianten van kant-en-klare ijsthee vergeleken (verschillende verpakkingsgroottes en samenstellingen). Alle prijzen zijn omgerekend naar dezelfde eenheid (per kilo, per liter of per stuk) zodat verpakkingen van verschillende formaten eerlijk vergelijkbaar zijn — een grote verpakking is niet automatisch het voordeligst. De ranglijst hieronder toont per variant welke supermarkt op dit moment de scherpste prijs heeft, inclusief huismerken naast nationale merken. Prijzen worden dagelijks bijgewerkt vanuit de openbare prijslijsten van de retailers zelf, zodat je geen oude aanbiedingen ziet wanneer je je boodschappen plant. Allesupers gebruikt geen affiliate-links of betaalde plaatsing; de ranglijst is volledig op prijs gebaseerd.

Goedkoopste kant-en-klare ijsthee

Vergelijk 49 producten bij 9 supermarkten

Vanaf € 1,19 / literVanaf € 0,50 / stuk

kant-en-klare ijsthee — vergelijk prijzen bij 9 supermarkten

Lipton Ice tea black tea peach infusion
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea black tea peach infusion

10 stuks

€ 4,99

€ 0,50/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea green tea citrus mint infusion
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea green tea citrus mint infusion

10 stuks

€ 4,99

€ 0,50/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea hibiscus raspberry infusion
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea hibiscus raspberry infusion

10 stuks

€ 4,99

€ 0,50/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea green
2 voor 3.99
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea green

1.5 liter

vanaf€ 2,00€ 2,99

€ 1,33/liter

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Hoogvliet
Jumbo
Plus
Poiesz

bij 7 supermarkten

0
Lipton Ice tea peach 6-pack
VOOR 11.97
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea peach 6-pack

9 liter

€ 11,97€ 22,09

€ 1,33/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea peach 1.5 L 4-pack
pakketkorting
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea peach 1.5 L 4-pack

6 liter

€ 7,98€ 14,76

€ 1,33/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea peach 1.5 L 2-pack
pakketkorting
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea peach 1.5 L 2-pack

3 liter

€ 3,99€ 7,38

€ 1,33/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea green 1.5L 2-pack
pakketkorting
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea green 1.5L 2-pack

3 liter

€ 3,99€ 5,98

€ 1,33/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea peach
2 voor 3.99
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea peach

1.5 liter

vanaf€ 2,00€ 3,69

€ 1,33/liter

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Jumbo
Poiesz
Vomar

bij 6 supermarkten

0
Lipton Ice tea green
Aanbieding bij Jumbo
Dirk

Lipton

Lipton Ice tea green

1.5 liter

vanaf€ 2,49

€ 1,66/liter

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Hoogvliet
Jumbo
Plus
Poiesz
Vomar

bij 8 supermarkten

0
Lipton Ice Tea Peach Zero Sugar 1.5 L
2 voor 4,99
Jumbo

Lipton

Lipton Ice Tea Peach Zero Sugar 1.5 L

1.5 liter

vanaf€ 2,50€ 3,39

€ 1,67/liter

Albert Heijn
DekaMarkt
Jumbo
Plus

bij 4 supermarkten

0
Lipton Ice Tea Peach 1,5 L
2 voor 4,99
Jumbo

Lipton

Lipton Ice Tea Peach 1,5 L

1.5 liter

vanaf€ 2,50€ 3,39

€ 1,67/liter

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Hoogvliet
Jumbo
Plus

bij 6 supermarkten

0
Lipton Ice Tea Lemon 1,5 L
2 voor 4,99
Jumbo

Lipton

Lipton Ice Tea Lemon 1,5 L

1.5 liter

vanaf€ 2,50€ 3,69

€ 1,67/liter

Albert Heijn
Hoogvliet
Jumbo
Plus

bij 4 supermarkten

0
Lipton Ice tea peach zero sugar 2pack
5% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea peach zero sugar 2pack

2 stuks

€ 3,78€ 3,98

€ 1,89/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Ice tea
OP=OP
Aldi

LIPTON

Ice tea

330 ml

€ 0,69

€ 2,09/liter

Aldi

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice Tea Green 1 L
Jumbo

Lipton

Lipton Ice Tea Green 1 L

1 liter

vanaf€ 2,69

€ 2,69/liter

Albert Heijn
Dirk
Jumbo
Plus
Poiesz

bij 5 supermarkten

0
Lipton Ice tea green
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea green

1 liter

vanaf€ 2,69

€ 2,69/liter

Albert Heijn
Poiesz

bij 2 supermarkten

0
Lipton Ice tea green 2pack
5% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea green 2pack

2 stuks

€ 5,68€ 5,98

€ 2,84/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea peach 6pack
15% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea peach 6pack

6 stuks

€ 17,29€ 20,34

€ 2,88/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea peach 4pack
10% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea peach 4pack

4 stuks

€ 12,20€ 13,56

€ 3,05/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea lemon pk 6-pack
15% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea lemon pk 6-pack

6 stuks

€ 18,82€ 22,14

€ 3,14/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea peach 2pack
5% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea peach 2pack

2 stuks

€ 6,44€ 6,78

€ 3,22/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea peach zero sugar 2-pack
5% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea peach zero sugar 2-pack

2 stuks

€ 6,44€ 6,78

€ 3,22/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea peach 4-pack 3-pack
10% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea peach 4-pack 3-pack

3 stuks

€ 9,69€ 10,77

€ 3,23/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea green
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea green

1.2 liter

vanaf€ 3,99

€ 3,32/liter

Albert Heijn
Jumbo

bij 2 supermarkten

0
Lipton Ice tea lemon pk 2-pack
5% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea lemon pk 2-pack

2 stuks

€ 7,01€ 7,38

€ 3,50/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea green
Dirk

Lipton

Lipton Ice tea green

250 ml

vanaf€ 0,88

€ 3,52/liter

DekaMarkt
Dirk

bij 2 supermarkten

0
Lipton Ice tea peach
Hoogvliet

Lipton

Lipton Ice tea peach

1 liter

vanaf€ 3,55

€ 3,55/liter

Hoogvliet
Plus

bij 2 supermarkten

0
Lipton Ice tea peach 4-pack
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea peach 4-pack

1 liter

€ 3,59

€ 3,59/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Peach
DekaMarkt

Lipton

Lipton Peach

250 ml

vanaf€ 0,91

€ 3,64/liter

Albert Heijn
DekaMarkt

bij 2 supermarkten

0
Lipton Ice tea raspberry
Hoogvliet

Lipton

Lipton Ice tea raspberry

2 liter

€ 7,34

€ 3,67/liter

Hoogvliet

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea raspberry 4-pack fl
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea raspberry 4-pack fl

2 liter

€ 7,49

€ 3,74/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea peach
Dirk

Lipton

Lipton Ice tea peach

500 ml

vanaf€ 1,89

€ 3,78/liter

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Hoogvliet
Jumbo
Plus
Poiesz
Vomar

bij 8 supermarkten

0
Lipton Ice tea green
Dirk

Lipton

Lipton Ice tea green

500 ml

vanaf€ 1,89

€ 3,78/liter

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Hoogvliet
Jumbo
Plus
Poiesz
Vomar

bij 8 supermarkten

0
Lipton Ice Tea Raspberry
Vomar

Lipton

Lipton Ice Tea Raspberry

500 ml

vanaf€ 1,89

€ 3,78/liter

Albert Heijn
Vomar

bij 2 supermarkten

0
Lipton Ice tea raspberry
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea raspberry

250 ml

vanaf€ 0,95

€ 3,80/liter

Albert Heijn
Plus

bij 2 supermarkten

0
Lipton Ice tea green
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea green

250 ml

vanaf€ 0,95

€ 3,80/liter

Albert Heijn
Plus
Poiesz

bij 3 supermarkten

0
Lipton Ice tea peach
Plus

Lipton

Lipton Ice tea peach

250 ml

€ 0,95

€ 3,80/liter

Plus

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea peach zero sugar
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea peach zero sugar

500 ml

vanaf€ 1,99

€ 3,98/liter

Albert Heijn
Jumbo
Plus

bij 3 supermarkten

0
Lipton Ice Tea Lemon 500 ml
Jumbo

Lipton

Lipton Ice Tea Lemon 500 ml

500 ml

vanaf€ 1,99

€ 3,98/liter

Jumbo
Plus

bij 2 supermarkten

0
Lipton Ice Tea Peach Chilled 500ml Peach Chilled
Vomar

Lipton

Lipton Ice Tea Peach Chilled 500ml Peach Chilled

500 ml

€ 1,99

€ 3,98/liter

Vomar

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea peach 6-pack
15% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea peach 6-pack

6 stuks

€ 27,44€ 32,28

€ 4,57/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea green 2-pack
5% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea green 2-pack

2 stuks

€ 9,46€ 9,96

€ 4,73/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea black tea peach infusion 2-pack
5% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea black tea peach infusion 2-pack

2 stuks

€ 9,48€ 9,98

€ 4,74/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea hibisc raspberry infusion 2-pack
5% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea hibisc raspberry infusion 2-pack

2 stuks

€ 9,48€ 9,98

€ 4,74/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea citrus mint infusion 2-pack
5% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea citrus mint infusion 2-pack

2 stuks

€ 9,48€ 9,98

€ 4,74/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea peach 4-pack
10% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea peach 4-pack

4 stuks

€ 19,37€ 21,52

€ 4,84/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice tea peach 2-pack
5% volume voordeel
Albert Heijn

Lipton

Lipton Ice tea peach 2-pack

2 stuks

€ 10,22€ 10,76

€ 5,11/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Lipton Ice Tea Peach 4 x 250 ml
2 voor 4,99
Jumbo

Lipton

Lipton Ice Tea Peach 4 x 250 ml

250 ml

€ 2,50€ 3,59

€ 10,00/liter

Jumbo

bij 1 supermarkt

0