Prijzen dagelijks bijgewerkt — 28 september 2026

Overzicht producttype

hard seltzer / mixdrank (bierbasis) valt onder Bier binnen Drinken. Op deze pagina vergelijk je 51 producten van 9 Nederlandse supermarkten: Albert Heijn, Aldi, DekaMarkt, Dirk, Hoogvliet, Jumbo, Plus, Poiesz en Vomar. De laagste vergelijkprijs voor hard seltzer / mixdrank (bierbasis) is €3,96/l bij Dirk. In totaal worden 3 varianten van hard seltzer / mixdrank (bierbasis) vergeleken (verschillende verpakkingsgroottes en samenstellingen). Alle prijzen zijn omgerekend naar dezelfde eenheid (per kilo, per liter of per stuk) zodat verpakkingen van verschillende formaten eerlijk vergelijkbaar zijn — een grote verpakking is niet automatisch het voordeligst. De ranglijst hieronder toont per variant welke supermarkt op dit moment de scherpste prijs heeft, inclusief huismerken naast nationale merken. Prijzen worden dagelijks bijgewerkt vanuit de openbare prijslijsten van de retailers zelf, zodat je geen oude aanbiedingen ziet wanneer je je boodschappen plant. Allesupers gebruikt geen affiliate-links of betaalde plaatsing; de ranglijst is volledig op prijs gebaseerd.

Goedkoopste hard seltzer / mixdrank (bierbasis)

Vergelijk 51 producten bij 9 supermarkten

Vanaf € 3,96 / literVanaf € 1,83 / stuk

hard seltzer / mixdrank (bierbasis) — vergelijk prijzen bij 9 supermarkten

Stelz Iced Tea Mix 6-pack
25% KORTING
Vomar

Stelz

Stelz Iced Tea Mix 6-pack

6 stuks

vanaf€ 8,24€ 10,99

€ 1,37/stuk

DekaMarkt
Poiesz
Vomar

bij 3 supermarkten

0
Stelz Hard Iced Tea 4-pack Mango/Lychee
25% KORTING
Vomar

Stelz

Stelz Hard Iced Tea 4-pack Mango/Lychee

4 stuks

vanaf€ 5,99€ 7,99

€ 1,50/stuk

DekaMarkt
Dirk
Hoogvliet
Jumbo
Vomar

bij 5 supermarkten

0
Stëlz Hard Seltzer Raspberry & Passionfruit
Plus

Stëlz

Stëlz Hard Seltzer Raspberry & Passionfruit

6 stuks

€ 11,29

€ 1,88/stuk

Plus

bij 1 supermarkt

0
Stëlz Hard Iced Iced Tea Lemon & Peach
Plus

Stëlz

Stëlz Hard Iced Iced Tea Lemon & Peach

6 stuks

€ 11,29

€ 1,88/stuk

Plus

bij 1 supermarkt

0
Stëlz Hard Seltzer - Mixed
Plus

Stëlz

Stëlz Hard Seltzer - Mixed

4 stuks

€ 8,49

€ 2,12/stuk

Plus

bij 1 supermarkt

0
Real Cool Hard seltzer passionfruit
Dirk

Real Cool

Real Cool Hard seltzer passionfruit

250 ml

€ 0,99€ 1,29

€ 3,96/liter

Dirk

bij 1 supermarkt

0
Real Cool Hard seltzer raspberry
Dirk

Real Cool

Real Cool Hard seltzer raspberry

250 ml

€ 0,99€ 1,29

€ 3,96/liter

Dirk

bij 1 supermarkt

0
Real Cool Hard iced tea lemon
Dirk

Real Cool

Real Cool Hard iced tea lemon

250 ml

€ 0,99€ 1,29

€ 3,96/liter

Dirk

bij 1 supermarkt

0
Hard iced tea
Aldi

PREMIUM DUTCH

Hard iced tea

250 ml

€ 1,29

€ 5,16/liter

Aldi

bij 1 supermarkt

0
Hard seltzer
Aldi

PREMIUM DUTCH

Hard seltzer

250 ml

€ 1,29

€ 5,16/liter

Aldi

bij 1 supermarkt

0
Hard seltzer of iced tea
OP=OP
Aldi

VIPER

Hard seltzer of iced tea

250 ml

€ 1,49

€ 5,96/liter

Aldi

bij 1 supermarkt

0
Viper Hard iced tea and hard seltzer 12-pack
Albert Heijn

Viper

Viper Hard iced tea and hard seltzer 12-pack

3 liter

€ 18,99

€ 6,33/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Stelz Hard seltzer passionfruit
Dirk

Stelz

Stelz Hard seltzer passionfruit

250 ml

vanaf€ 1,69€ 2,19

€ 6,76/liter

DekaMarkt
Dirk

bij 2 supermarkten

0
Stelz Hard ice tea peach
Dirk

Stelz

Stelz Hard ice tea peach

250 ml

vanaf€ 1,69€ 2,19

€ 6,76/liter

DekaMarkt
Dirk
Plus
Vomar

bij 4 supermarkten

0
Stelz Hard ice tea lemon
Dirk

Stelz

Stelz Hard ice tea lemon

250 ml

vanaf€ 1,69€ 2,19

€ 6,76/liter

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Hoogvliet
Jumbo
Plus
Poiesz
Vomar

bij 8 supermarkten

0
Stelz Hard seltzer raspberry
Dirk

Stelz

Stelz Hard seltzer raspberry

250 ml

vanaf€ 1,69€ 2,19

€ 6,76/liter

Albert Heijn
DekaMarkt
Dirk
Jumbo
Plus
Poiesz
Vomar

bij 7 supermarkten

0
Stelz Hard lemonade strawberry
Dirk

Stelz

Stelz Hard lemonade strawberry

250 ml

vanaf€ 1,69€ 2,19

€ 6,76/liter

Albert Heijn
Dirk
Plus

bij 3 supermarkten

0
Hitz Hard iced tea peach flavoured
Albert Heijn

Hitz

Hitz Hard iced tea peach flavoured

250 ml

€ 1,69

€ 6,76/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Hitz Hard seltzer raspberry flavoured
Albert Heijn

Hitz

Hitz Hard seltzer raspberry flavoured

250 ml

€ 1,69

€ 6,76/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Hitz Hard iced tea lemon flavoured
Albert Heijn

Hitz

Hitz Hard iced tea lemon flavoured

250 ml

€ 1,69

€ 6,76/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Hitz Hard seltzer mango flavoured
Albert Heijn

Hitz

Hitz Hard seltzer mango flavoured

250 ml

€ 1,69

€ 6,76/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Viper Variety pack
Hoogvliet

Viper

Viper Variety pack

1.5 liter

vanaf€ 10,18

€ 6,79/liter

Albert Heijn
Hoogvliet

bij 2 supermarkten

0
Bozu Hard iced tea peach mango green 12-pack
Albert Heijn

Bozu

Bozu Hard iced tea peach mango green 12-pack

3 liter

€ 21,99

€ 7,33/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Stelz Hard Iced Tea Mixed (Peach, Lemon & Mango) 12x250ML
Jumbo

Stelz

Stelz Hard Iced Tea Mixed (Peach, Lemon & Mango) 12x250ML

3 liter

€ 22,49

€ 7,50/liter

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
Stelz Hard Seltzer Mixed (Raspberry, Mango & Passionfruit) 12x250ML
Jumbo

Stelz

Stelz Hard Seltzer Mixed (Raspberry, Mango & Passionfruit) 12x250ML

3 liter

€ 22,49

€ 7,50/liter

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
Stëlz Hard iced tea 12-pack
Albert Heijn

Stëlz

Stëlz Hard iced tea 12-pack

3 liter

€ 22,49

€ 7,50/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Stëlz Hard seltzer 12-pack
Albert Heijn

Stëlz

Stëlz Hard seltzer 12-pack

3 liter

€ 22,49

€ 7,50/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Stëlz Hard Iced Tea Mango/Lemon/Peach 12p
Plus

Stëlz

Stëlz Hard Iced Tea Mango/Lemon/Peach 12p

3 liter

€ 22,49

€ 7,50/liter

Plus

bij 1 supermarkt

0
Stelz Hard Iced Tea Peach & Lemon 6x250ML
Jumbo

Stelz

Stelz Hard Iced Tea Peach & Lemon 6x250ML

1.5 liter

€ 11,29

€ 7,53/liter

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
Stëlz Hard lemonade strawberry cassis 6-pack
Albert Heijn

Stëlz

Stëlz Hard lemonade strawberry cassis 6-pack

1.5 liter

vanaf€ 11,29

€ 7,53/liter

Albert Heijn
Plus

bij 2 supermarkten

0
Stëlz Hard iced tea lemon peach 6-pack
Albert Heijn

Stëlz

Stëlz Hard iced tea lemon peach 6-pack

1.5 liter

€ 11,29

€ 7,53/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Breezer Hard seltzer strawberry
Albert Heijn

Breezer

Breezer Hard seltzer strawberry

250 ml

vanaf€ 1,99

€ 7,96/liter

Albert Heijn
Jumbo
Plus
Poiesz

bij 4 supermarkten

0
Breezer Hard seltzer passionfruit
Albert Heijn

Breezer

Breezer Hard seltzer passionfruit

250 ml

vanaf€ 1,99

€ 7,96/liter

Albert Heijn
Jumbo
Plus
Poiesz

bij 4 supermarkten

0
GiG Hardseltzer passionfruit funk
DekaMarkt

GiG

GiG Hardseltzer passionfruit funk

250 ml

€ 1,99

€ 7,96/liter

DekaMarkt

bij 1 supermarkt

0
Viper Hard Seltzer Cherry / Tropical / Cranberry / Peach Multipack 4x250ML
Jumbo

Viper

Viper Hard Seltzer Cherry / Tropical / Cranberry / Peach Multipack 4x250ML

1 liter

€ 7,99

€ 7,99/liter

Jumbo

bij 1 supermarkt

0
Bozu Hard iced tea 6-pack
Albert Heijn

Bozu

Bozu Hard iced tea 6-pack

1.5 liter

€ 11,99

€ 7,99/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Stelz Hard seltzer apple & raspberry & mango & pa
Dirk

Stelz

Stelz Hard seltzer apple & raspberry & mango & pa

1 liter

vanaf€ 7,99

€ 7,99/liter

Dirk
Jumbo

bij 2 supermarkten

0
Stelz Hard lemonade strawberry & orange
Dirk

Stelz

Stelz Hard lemonade strawberry & orange

1 liter

vanaf€ 7,99

€ 7,99/liter

DekaMarkt
Dirk
Jumbo

bij 3 supermarkten

0
Viper Hard seltzer variety 4-pack
Albert Heijn

Viper

Viper Hard seltzer variety 4-pack

1 liter

€ 7,99

€ 7,99/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Stelz Hard seltzer mixpack
Hoogvliet

Stelz

Stelz Hard seltzer mixpack

1 liter

€ 8,32

€ 8,32/liter

Hoogvliet

bij 1 supermarkt

0
Stelz Hard iced tea mango & lychee
Hoogvliet

Stelz

Stelz Hard iced tea mango & lychee

1 liter

€ 8,32

€ 8,32/liter

Hoogvliet

bij 1 supermarkt

0
Stelz Hard seltzer mixpack 4x25cl
DekaMarkt

Stelz

Stelz Hard seltzer mixpack 4x25cl

1 liter

vanaf€ 8,39

€ 8,39/liter

Albert Heijn
DekaMarkt

bij 2 supermarkten

0
Stëlz Hard iced tea mango lychee 4-pack
Albert Heijn

Stëlz

Stëlz Hard iced tea mango lychee 4-pack

1 liter

vanaf€ 8,49

€ 8,49/liter

Albert Heijn
Plus

bij 2 supermarkten

0
Stelz Hard Seltzer Mango
Vomar

Stelz

Stelz Hard Seltzer Mango

250 ml

€ 2,15

€ 8,60/liter

Vomar

bij 1 supermarkt

0
Viper Hard iced tea mango
Albert Heijn

Viper

Viper Hard iced tea mango

250 ml

€ 2,19

€ 8,76/liter

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
Stelz Tray hard iced tea
Hoogvliet

Stelz

Stelz Tray hard iced tea

3 liter

€ 26,28

€ 8,76/liter

Hoogvliet

bij 1 supermarkt

0
STELZ Hard ice tea lime
DekaMarkt

STELZ

STELZ Hard ice tea lime

250 ml

€ 2,29

€ 9,16/liter

DekaMarkt

bij 1 supermarkt

0
Viper Peach
Albert Heijn

Viper

Viper Peach

250 ml

vanaf€ 2,39

€ 9,56/liter

Albert Heijn
Jumbo

bij 2 supermarkten

0
Stëlz Hard seltzer apple
Albert Heijn

Stëlz

Stëlz Hard seltzer apple

250 ml

vanaf€ 2,39

€ 9,56/liter

Albert Heijn
Plus

bij 2 supermarkten

0
Stelz Hard seltzer 24-pack
25% volume voordeel
Albert Heijn

Stelz

Stelz Hard seltzer 24-pack

2 stuks

€ 33,74€ 44,98

€ 16,87/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
1-50 / 51