Prijzen dagelijks bijgewerkt — 3 oktober 2026

Overzicht producttype

kaneelbroodje valt onder Diepvries Brood & Gebak binnen Diepvries. Op deze pagina vergelijk je 11 producten van 9 Nederlandse supermarkten: Albert Heijn, Aldi, DekaMarkt, Dirk, Hoogvliet, Jumbo, Plus, Poiesz en Vomar. De laagste vergelijkprijs voor kaneelbroodje is €0,58/st bij Dirk. In totaal worden 1 varianten van kaneelbroodje vergeleken (verschillende verpakkingsgroottes en samenstellingen). Alle prijzen zijn omgerekend naar dezelfde eenheid (per kilo, per liter of per stuk) zodat verpakkingen van verschillende formaten eerlijk vergelijkbaar zijn — een grote verpakking is niet automatisch het voordeligst. De ranglijst hieronder toont per variant welke supermarkt op dit moment de scherpste prijs heeft, inclusief huismerken naast nationale merken. Prijzen worden dagelijks bijgewerkt vanuit de openbare prijslijsten van de retailers zelf, zodat je geen oude aanbiedingen ziet wanneer je je boodschappen plant. Allesupers gebruikt geen affiliate-links of betaalde plaatsing; de ranglijst is volledig op prijs gebaseerd.

Goedkoopste kaneelbroodje

Vergelijk 11 producten bij 9 supermarkten

Vanaf € 0,58 / stukVanaf € 9,69 / kilo

kaneelbroodje — vergelijk prijzen bij 9 supermarkten

Kaneelsuisse 85 g
Dirk

Merkloos

Kaneelsuisse 85 g

1 stuks

€ 0,58

€ 0,58/stuk

Dirk

bij 1 supermarkt

0
Kaneel Swirl
Vomar

Vomar

Kaneel Swirl

1 stuks

€ 0,58

€ 0,58/stuk

Vomar

bij 1 supermarkt

0
Kaneel swirl
Aldi

Merkloos

Kaneel swirl

1 stuks

€ 0,58

€ 0,58/stuk

Aldi

bij 1 supermarkt

0
AH Kaneelbroodje
Albert Heijn

AH

AH Kaneelbroodje

1 stuks

€ 0,59

€ 0,59/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
PLUS Kaneelbroodje
Plus

PLUS

PLUS Kaneelbroodje

1 stuks

€ 0,59

€ 0,59/stuk

Plus

bij 1 supermarkt

0
AH Diepvries kaneelbroodjes
Albert Heijn

AH

AH Diepvries kaneelbroodjes

4 stuks

€ 2,69

€ 0,67/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
POIESZ Kaneelbroodje
Poiesz

POIESZ

POIESZ Kaneelbroodje

1 stuks

€ 0,79

€ 0,79/stuk

Poiesz

bij 1 supermarkt

0
AH Diepvries kaneelbroodjes 4-pack
10% volume voordeel
Albert Heijn

AH

AH Diepvries kaneelbroodjes 4-pack

4 stuks

€ 9,68€ 10,76

€ 2,42/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
AH Diepvries kaneelbroodjes 3-pack
5% volume voordeel
Albert Heijn

AH

AH Diepvries kaneelbroodjes 3-pack

3 stuks

€ 7,67€ 8,07

€ 2,56/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
AH Diepvries kaneelbroodjes 2-pack
3% volume voordeel
Albert Heijn

AH

AH Diepvries kaneelbroodjes 2-pack

2 stuks

€ 5,22€ 5,38

€ 2,61/stuk

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0
AH Kaneelbroodjes
Albert Heijn

AH

AH Kaneelbroodjes

360 g

€ 3,49

€ 9,69/kg

Albert Heijn

bij 1 supermarkt

0